CITYLIGHTY

NAVIGAČNÝ SYSTÉM

BILLBOARDY

WEBSTRÁNKY

GRAFIKA A TLAČ

PREZENTAČNÝ SYSTÉM

Nový highlight v meste

CITYLIGHTY

Citylighty sú reklamným highlightom v meste! Vďaka presklennej a podsvietenej ploche je reklamná kampaň neprehliadnuteľná 24 hodín denne.

Prinášame do mestského prostredia moderné prístrešky MHD, štýlový reklamný nosič – citylight, umiestnené na lukratívnych miestach v meste Malacky. Citylight scrolly môžu obsahovať až 5 striedajúcich sa motívov, ktoré na rozdiel od tzv. pevných plôch dokážu upútač potenciálneho zákazníka svojim pohybom a unikátnosťou.

Stále na očiach

pozície v meste Malacky

Reklamné plochy na prenájom! Chcete zviditeľniť vašu spoločnosť, produkt alebo event? Ponúkame vám možnosť unikátnej reklamnej kampane prostredníctvom LED-podsvietených reklamných pútačov. Kvôli svojej veľkosti a vnútornému podsvieteniu sú efektívne najmä pri propagácii nápojov, alkoholu, módnych značiek a telekomunikačných služieb.

Naše plochy sú situované na miestach s vysokou frekvenciou chodcov. Práve preto citylight prináša možnosť poskytnúť viac informácií o konkrétnom produkte alebo službe. Reklamné plochy integrované v zastávkach MHD, sú obľúbené aj vďaka nekonečným možnostiam kreatívnych riešení.

Katalóg citylightov
#dp-hotspoted-image60d1f7b05301c .dp-hotspot-wrapper .HotspotPlugin_Hotspot > div { min-width: 300px;}#dp-hotspoted-image60d1f7b05301c .dp-hotspot-wrapper .HotspotPlugin_Hotspot:not(.dpHotspotImageMarker):before { background: #b630f4;}#dp-hotspoted-image60d1f7b05301c .dp-hotspot-wrapper .HotspotPlugin_Hotspot:not(.dpHotspotImageMarker):after { background: #ffffff;}

Základné informácie

Citylighty k prenájmu
Rozmery: 118,5 x 175 cm
Mestá: Malacky
Vyhotovenie: Plagát v presklennej a podsvietenej ploche
Prenájom: štandardne 1 týždeň a dlhšie
Služby: kompletné vyhotovenie (grafický návrh, tlač, inštalácia)

Máte otázky?

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou alebo otázkou.